ارزیابی ها در مورد انستیتو روانکاوی تهران


ارزیابی ها در مورد انستیتو روانکاوی تهران

آموزش روانکاوی معاصر برای دنیای امروز

روانکاوی معاصر متعهد به تحول است و ما در انستیتو متعهدیم به پیگیری این تحول

  دانش پژوهان ما روانشناس، مشاور، پزشک و روانپزشک یا دانشجویان ارشدی هستند که انستیتو را به دلیل داشتن برنامه آموزشی ساختار یافته و منسجم انتخاب می کنند.

 صفت بارز انستیتو روانکاوی تهران موفقیتش در پرورش و تعلیم رواندرمانگران استاندارد و کارآمد است. تجربه دانش پژوهان ما این است که آموزشی غنی و بی دریغ را تجربه می کنند.


انستیتو روانکاوی تهران در سال 1385 به عنوان اولین انستیتوی آموزشی و درمانی در حیطه روانکاوی در ایران تاسیس شد. چند سال بعد به عنوان مرکز آموزشی و درمانی نمونه توسط سازمان بهزیستی ایران برای بازدید توسط نماینده سازمان بهداشت جهانی (WHO)1 انتخاب گردید. آموزش تحلیلی انستیتو از فروردین 1390 توسط کنفدراسیون اروپایی درمان های روانکاوی (ECPP)2 مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت و در مهر ماه 1391 موفق به دریافت اعتبار علمی به عنوان "انستیتو دارنده اعتبار برای آموزش روانکاوی" شد. طی سالهای 1389 تا 1393 چندین مورد بازدید و ارزیابی مشابه توسط فدراسیون بین المللی جوامع روانکاوی (IFPS)3 انجام شد و عاقبت در آبان 1393 به عنوان "عضو کامل" آن فدراسیون به تایید نهایی رسید. از فروردین 1392 انستیتو روانکاوی تهران عضو انجمن جهانی رواندرمانی (WCP)4 هم شده است.


آدرس:

تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از سه راه زعفرانیه به سمت تجريش ، پلاک 3047 ساختمان فردوس - نبش كوچه کیارستمی طبقه ششم – واحد 35

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 20

ما را نبال کنید

        

اطلاعات تماس

 021-22728000
 
info@ psychoanalysis.ir © Copyright Tehran Psychoanalytic Institute 2024 
طراحی سایت : آرانا