انستیتو روانکاوی تهران


پویا ، پیشرو ، متنوع

آموزش روانکاوی معاصر برای دنیای امروز

ثبت نام دوره یکساله آشنایی با رویکرد تحلیلی معاصر

پائیز 1403

مهلت ثبت نام 15 مرداد


انستیتو روانکاوی تهران

انستیتو روانکاوی تهران در سال 1385 به عنوان اولین انستیتوی آموزشی و درمانی در ایران تاسیس شد. چند سال بعد به عنوان مرکز آموزشی و درمانی نمونه توسط سازمان بهزیستی ایران برای بازدید توسط نماینده سازمان بهداشت جهانی (WHO)1 انتخاب گردید.

فضای یادگیری برای ایده های معاصر

آموزش و مدرک دوره رواندرمانی تحلیلی و دوره روانکاوی در انستیتو روانکاوی تهران مورد تایید جوامع بین المللی روانکاوی (ECPP و IFPS)

یک فرآیند دگرگون کننده

پویا و فراگیر

ما آموزش و گفتمان را در روانکاوی معاصر ارائه می دهیم، به پزشکان کمک می کنیم تا ناراحتی و درد عاطفی را درمان کنند، و راه هایی برای خود یابی و دگرگونی در دنیای پیچیده تر ما ایجاد کنند. ما محیطی برای شنیده شدن همه صداها و گفتمان جمعی مهیا کرده ایم. 

به گفتگو بپیوندید!


انستیتو روانکاوی تهران یک جامعه متنوع متشکل از اعضا، نامزدها، دانشجویان، اعضای مرتبط و کارکنان است که انجمن‌های نوآورانه‌ای را برای آموزش و تفکر روانکاوانه فراهم می‌کنند. ما می کوشیم محیطی دموکراتیک از تحقیق آزاد، احساس اجتماع، فرهنگ های متنوع، جامع، کرامت و احترام به روند درمانی را فراهم کنیم.

آموزش

دوره های انستیتو روانکاوی تهران

درمان

درمان در انستیتو روانکاوی تهران

رویداد ها

اخبار و رویدادهای انجمن روانکاوی تهران

درباره ما چه می شنوید؟


من مشکل وسواس فکری داشتم که با آشنایی با مرکز انستیتو روانکاوی تهران تونستم با کمک آقای دکتر مشکلم رو برطرف کنم.بطور قاطعانه میتونم بگم تمامی پزشکان این مجموعه بسیار کار بلد و متخصص هستند.من هم از روانپزشک این مجموعه راهنمایی گرفتم جهت دارو درمانی و هم دوره های روان درمانی داشتم.

— مهسا

من به واسطه یکی از دوستانم با مرکز انستیتو روانکاوی تهران آشنا شدم.مشکلم حملات میگرنی زیاد و شدید بود و تمام راه های درمانی و طب سنتی رو هم امتحان کردم ولی نتیه ای حاصل نشد تا اینکه دوره های روان درمانی خانم دکتر شرکت کردم و لساتی نیز با ایشان داشتم که عالی نتیجه گرفتم.واقعا از ایشان ممنونم.

— علی

در طول یک سال گذشته که از آموزشهای بینظیر انستیتو روانکاوی تهران استفاده کرده‌ام بار و بارها از آموزش های آن در"زندگی روزمره خودم بهره بردم.تا جایی که احساس می‌کنم بهترین اتفاق زندگیم توی این یک سال رخ داده است."پیشنهاد می‌کنم کسانی که مثل من دچار مشکل هستند حتما با این مجموعه تماس بگیرند.

— متین

شورای اعتباربخشی آموزش روانکاوی
انجمن روانکاوی آمریکا
دفتر کالیفرنیا برای تحصیلات تکمیلی خصوصی
انجمن روانکاوی آمریکا
انجمن بین المللی روانکاوی

تفاوت را احساس کن!

روانکاوی معاصر زندگی را تغییر می دهد

مشارکت  شما به رشد و توسعه ما کمک می کند. از آینده تفکر روانکاوانه حمایت کنید.

آدرس:

تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از سه راه زعفرانیه به سمت تجريش ، پلاک 3047 ساختمان فردوس - نبش كوچه کیارستمی طبقه ششم – واحد 35

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 20

ما را نبال کنید

        

اطلاعات تماس

 021-22728000
 
info@ psychoanalysis.ir © Copyright Tehran Psychoanalytic Institute 2024 
طراحی سایت : آرانا